Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak fuar alanlarında, dış mekanlarda, firma içinde ve bahçesinde kullanılan ürünlerdir. Kullanım alanı oldukça yaygın olan kırlangıç bayrağı firmaların tanıtım ve reklamını en iyi şekilde yapabilme potansiyeline sahiptir.

Tanıtım ve reklam yaparken aynı zamanda bayrağın kullanıldığı alanın kurumsal bir kimlik kazanmasına da yardımcı olur. Özellikle hedef müşteri kitlesine hitap etmek açısından bu bayrak türleri oldukça akıllıca bir fikirdir.

Fakat kırlangıç bayrağın modeli her ne olursa olsun kaliteli malzemelerden ve kir tutmayan kumaştan yapılır. Sahip olduğu özellikler neticesinde kırlangıç bayrağı en ufak bir darbede hasar almaz, kolay bir şekilde temizlenebilir ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Bu nedenle tüm firmalar kırlangıç bayrağı kullanmayı tercih ediyor. Çünkü firma kimliklerini en iyi şekilde kırlangıç bayrağı karşı tarafa yansıtıyor.

Kırlangıç bayrağı genel modeli uzun dikdörtgen şeklinde ve altı üçgen kesimdir.

Bayrak modelleri sektör tarafından en sık karşılaşılan bayrak modelleri arasında yer alır. Alt tarafının üçgen kesim olması nedeni ile firmalar ve müşteriler tarafından sıklıkla beğenilir. Üçgen kesimin yanı sıra yine uzun dikdörtgen olup kırlangıç kuyruğu modeline sahip bayrak modelleri de bulunmaktadır.

Kırlangıç bayrağı modelleri kristal saten kumaşa sahiptir ve üzerine yapılan baskı modeller çok hoş bir görüntü elde etmektedir.

Üzerine yapılan baskı modelleri hiçbir şekilde bozulma, de forma olma ya da soyulma gibi etkenler ile karşı karşıya gelmez. Bu nedenle çeşitli süslemeler için kırlangıç bayrağı güvenle tercih edilebilir ve yıllarca bulunduğu mekanda kullanılabilir.

Kırlangıç bayrağı sahip olduğu güzellikler neticesinde pek çok reklam firmasında ve tanıtım fragmanlarında kullanılır. Öyle ki sahip olduğu özellikler sayesinde reklam dünyasında vazgeçilmez tanıtım sembollerinden biri haline gelmiştir.

Tasarım bakımından bir bayraktan ziyade flama olarak görünen kırlangıç bayrak modelleri farklı renk tonlarına ve tasarımlara sahiptir. Bu nedenle iç mekan ve dış mekan süslemelerinde kırlangıç bayrağı sıklıkla tercih edilir.

Parlak saten kumaştan yapılığı için temizlenmesi kolaydır ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir.