Firmamız: yenilikçi ve dinamik kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Bayrak, Flama, Afiş, Atatürk Posterleri, Ülke Bayrakları, Dizili Süsleme Bayrakları, Digital Baskı, Promosyon Ürünleri imalatı ve satışı ile iştigal eden firmamız, baskı ve dikiş sistemlerinde en son teknolojileri kullanarak üretim yapmaktadır. Hedefimiz; müşteri memnuniyetini ve müşterilerimizin reklam, promosyon, duyuru, tanıtım alanındaki amaçlarına ulaşmalarını sağlamaktır.

Profesyonel ve usta kadromuz ile üretimimize devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına uyum için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. Siz tasarlayın biz bayrağınızı flamanızı yapalım. Dilerseniz bayrakçılık tecrübemizle tasarım desteği verelim firmanızın vizyonunu bayrağınıza yansıtalım Çalışma ilkesi olarak, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ve müşterilerine her zaman mükemmeli vermeyi ilke edinmiş yapısıyla, bayrak yapımında kalitenin ve inceliğin bir arada olduğu ürünlerimizle, siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.

Çözüm ortağınız olarak ürünlerimizi ve bilgimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sektörümüzde ne kadar hızlı ve kaliteli olmamız gerektiğinin bilinci içerisinde ürün teslim tarihlerine özen göstermekteyiz.

GEBZE BAYRAK bir ENA REKLAM iştirakidir.