Atatürk Posterleri

Atatürk Posterleri genelde bina cephesi gibi dış ortamlarda sergilendiğinden kullanılan kumaş türünden baskı mürekkep ve baskı yöntemine uzun süreler kullanmanızı sağlayacak etkenlere dikkat edilmesi gerekmektedir.


Özellikle büyük ebatlarda almış olduğunuz ürünleri sergileme zamanı dolduktan sonra başka günler yeniden kullanmak için dayanıklı ürünler seçmeniz gerekmektedir. Ülkemizde baskı teknolojileri çok hızlı gelişmekte ve biz buna ayak uydurarak yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bölgenin en güçlü makine parkuruna sahibiz.


Atatürk Posteri imalatında firmamızın kullandığı baskı mürekkepleri Avrupa menşeli ve solvent içermeyen su bazlı ürünlerdir. Kumaş üzerine yapılan baskılar uzun süre dayanıklı kalması ve renklerinde akmalar olmaması için ısı fiksesinden geçmektedir.


Dış cephede sergilenen ürünler dış hava koşullarında yoğun şekilde maruz kalacağından kullandığımız kumaşlar esnek yapısı ile uzun süreler kullanmanıza imkan sağlamaktadır.


Üretim parkurumuzun genişliği ve deneyimli çalışanlarımızdan aldığımız güç ve güvenle müşterilerimiz tarafından talep edilen bütün siparişleri Türkiye’nin bütün noktalarına 2-3 gün içinde teslim edilmektedir.