Ülke Bayrakları

Firmamız yabancı ülke bayrakları siparişlerini de almaktadır. Büyükelçilikler, konsolosluklar, çok uluslu şirketler veya diğer kurum ve kuruluşların yabancı ülke bayrakları siparişlerine yaptığımız kaliteli tasarımlarlar yardımcı oluyoruz.

Büyüyen dünya, değişen sınırlar ve küreselleşen ilişkiler dolayısıyla hemen her ülkede diğer tüm ülkelerin temsilcilikleri bulunmakta, bu durum tüm yabancı ülkelerin bayraklarının bulundurulmasına neden olmaktadır. Diplomatik ilişkilerin aynı ciddiyetle sürebilmesi için ilişki yürütülen ülkeye verilen önemin parçalarından biri de o ülkenin bayrağıdır. Bu yüzden aynı ciddiyetle ülkemizin yabancı ülkeler ile ilişkilerine destek vermek amacı ile üretimimizi hassas olarak gerçekleştirmekteyiz.

Alpaka, Raşel ve saten kumaşlardan yaptığımız ülke bayrakları imalatı, yurt içindeki firmaların uluslararası ticaretlerinde veya Avrupa Birliği projeleri kapsamında ağırladığı yabancı uyruklu misafirlerin ziyaretinde kullanılmaktadır. Özen vererek titizlikle gerçekleştirdiğimiz imalatlarımız ülke bayraklarına verilen önemin göstergesidir.

Kristal parlak saten kumaş kullanılarak yapılan üretimler çift katlı şekilde basılmaktadır. Tüm ülkelerin bayrakları portföyümüzde mevcut olup istenilen süre içerisinde baskısı yapılabilmektedir. Kaliteli kumaş kullanarak yaptığımız üretimlerimizden memnun kalacaksınız.